Detoxikace – Key Anti-Aging Strategie

Toxemia“Toxemia” je lékařský termín, který definuje stav, ve kterém naše těla se hromadí jedovaté látky do takové míry, že hodnoty přesahují schopnosti našeho těla systémů je očistit pryč. Díky dnešní moderní životní styl fast foods, naše 24/7/365 dostupnost a rostoucí tlaky mnozí z nás v naší profesní a osobní život, jsme se stali obyvatel toxemics. Zdravotní podmínky spojené s toxemia patří:

o Hepatitidě A, B, C, D, E, F a G
o poškození Jater, včetně cirhózy
o Průjem
o Zácpě
o syndrom Dráždivého tračníku
o syndrom Děravého střeva

Existuje několik způsobů, ve kterém můžete spravovat a snížit své vystavení toxinů, snížení toxické zátěže a detoxikace jsou osvědčené způsoby, ve kterém můžete pozitivně ovlivnit, jak dlouho a jak dobře, budete žít. My přezkoumat některé z těchto strategií v tomto článku.

Nižší Vedení.

Celoživotní low-level expozice olova v životním prostředí může přispívat k duševní úpadek, jak jsme věku, uvádí vědci z Harvardské Školy Veřejného Zdraví v roce 2005. Sledování 466 muži v průměru 67 let, tým zjistil, že vyšší muži je hladina olova přítomných v čéška, kost marker kumulativní vést expozice, horší, oni skórovali v testech paměti, pozornosti, jazyce a další duševní funkce. Samostatné studii vědci z Brigham a Ženské Nemocnice (USA) zjistili, že nahromaděné vést expozice zvyšuje riziko šedého zákalu, nejčastější příčinou věk-související slepota. Tým sledoval 642 mužů ve věku 60 a starší pět let, zjištění, že ti, kdo vyvinul šedý zákal měla zvýšené hladiny olova v kostech.

Starší lidé, kteří jsou náchylní k osteoporóze, jsou zvláště citlivé na škodlivé účinky olova, protože toxin chaty v kostní představuje a může být propuštěn po dlouhou dobu do krevního řečiště, což je poškození tělesné tkáně.

Vést je již přítomen v benzínu a barvy k dispozici v USA, ale olovnatého produkty mohou být k dispozici v jiných zemích, uvedení těch obyvatel, v riziku. Pitná voda může být také možným zdrojem olova, jako toxin může být zavlečen prostřednictvím starší instalatérské práce.

Snadno Dýchat. Lidé tráví asi 90% svého času uvnitř budov. Podle AMERICKÉ Agentury pro Ochranu Životního prostředí, vzduch v domácnostech a jiných budov může být vážně znečištěn než venkovní vzduch ani největší a nejvíce industrializovaných měst. V důsledku toho, zdravotní rizika mohou být větší v důsledku expozice znečištění ovzduší v interiéru než venku. Snížit na vnitřní spouštěče alergií a astmatu podle těchto jednoduchých tipů:

o Odstranit zvířata z domů a důkladně vyčistit, aby eliminovat jejich alergeny.

ó Rozhodnout se pro kožený nábytek, spíše než čalouněné kusy, protože kůže je odolný materiál, který je odolný proti chovu roztoči.

o Odstranit koberce a závěsy.

o Prach a to jak vertikální a horizontální povrchy týdně.

o Udržujte vnitřní vlhkosti vzduchu pod 50% celoročně.

o Otevřená okna na hodinu každý den během období sucha ke zlepšení větrání.

o Použití HEPA (high-efficiency particulate air) filtr vzduchu v ložnici

ó Čistit plísní off sprchové závěsy, koupelny a sklepa, stěny a jiné povrchy s roztokem bělidla, saponáty a vodou.

o Použití odvlhčovače, pokud váš suterénu je vlhké nebo plesnivé.

ó Nikdy povolit kouření v domě.

Pro Nejlepší Odpočinek.

Podle Battelle Memorial Institute (USA), vnitřní prostředí [oproti venku] má vyšší kontaminující látky v krvi a poskytuje více bezprostřední a dlouhodobé vystavení znečišťujících látek. Strávíme jen asi třetinu našeho života spánkem, proto je důležité, aby vzduch v ložnici bylo tak nedotčené, jak je to možné. Několik tipů, jak minimalizovat ložnice alergeny:

o Vakuové často s HEPA (high-efficiency particulate air) filtr vakuum, které zabraňuje prachových částic z recirkulovaných.

o Prát ložní prádlo jednou týdně v horké vodě (130°F) a suší se v horké sušičce.

o Vyměňte ložní prádlo vyrobené z přírodních materiálů, jako je dolů a bavlny s ložní prádlo vyrobené ze syntetických vláken.

ó Obalit matrace a polštáře v prach roztoče-důkaz kryty. Umýt deky a povlaky na polštáře, které nejsou obalené jednou týdně v horké vodě.

o nedovolte, aby domácí zvířata v ložnici. Studie Dr. Shepard z Mayo Clinic Poruchy Spánku Center (spojené státy americké) uvádí, že 53% majitelů domácích mazlíčků, umožňující zvířat v místnosti na spaní měla narušení spánku každou noc. Pet alergie může také přispívat k problémům s dýcháním během spánku.

o Dovolené prach náchylné rostliny, knick-knacks, a fuzzy plyšové hračky z ložnice.

Není To Tak V Pořádku. Jemné částice, že se částice ve vzduchu, měřící méně než 2,5 mikronů v průměru, může způsobit vážné zdravotní problémy. Podle Americké Plicní Asociace, “desítky tisíc předčasných úmrtí každý rok jsou připisovány jemné částice znečištění ovzduší,” mikroskopické látky, jako jsou kyselina aerosoly, organických chemikálií, kovů a uhlíkových sazí.

Dlouhodobé studie opakovaně prokázaly, že lidé žijící v oblastech s vysokou jemných částic koncentrace může mít jejich život zkrátit o 1 až 2 let v průměru (oproti těm, kteří žijí v čistších místech).

Omezit vaše expozice na jemné částice znečištění ovzduší:

o Pobytu ve vnitřním prostředí, kde vzduch je filtrován nebo vzduch-podmíněné. Můžete stavět levné čistička vzduchu přilepením micropore HEPA klimatizace filtr přes velký box fan.

ó ne cvičení venku, když částic úrovně jsou vysoké. Nikdy cvičení v blízkosti vysoce frekventovaných oblastech.

o Pití hodně tekutin: Pijte jeden 8-unce (236 ml) sklenice destilované vody se špetkou mořské soli (elektrolyty), každou 1 až 2 hodiny, že jste vzhůru. Možná budete muset pít více, když jste fyzicky aktivní.

ó Vzít studená sprcha nebo koupel: Odstraňuje povrchové částice z kůže.

Ve Spojených Státech, Index Kvality Ovzduší (AQI) je standardní systém, který státní a místní znečištění ovzduší kontrolní programy používají informovat veřejnost o úrovni znečištění ovzduší. US Environmental Protection Agency (EPA) příspěvky denní AQI na www.epa.gov/airnow.

Flush s Jídlem.

vláknoZahrnout vlákniny ve vaší každodenní stravy, protože vláknina může podporovat trávení a odstranění procesů tak, aby pomoci vašemu tělu zbavit se toxinů. Vlákna pohltí tuk. High-fiber strava může zlepšit vaše trávení, zmírnit tlak na vaše játra a žlučník, a snížit riziko rakoviny tlustého střeva, rakovina, žlučové kameny, diabetes, arterioskleróza, kolitida, hemoroidy, kýla a křečové žíly. Vaše tělo bude mít prospěch z obou rozpustné vlákniny (zdroje patří sušené fazole, oves, ječmen, jablka, citrusové plody, brambory) a nerozpustné vlákniny (celá zrna, pšeničné otruby, obiloviny, semena a slupky mnoha druhů ovoce a zeleniny). Cílem pro AMERICKÉ Ministerstvo Zemědělství doporučuje příjem 25 až 30 gramů vlákniny denně denně.

Snížení naší expozice na toxiny je jedním z nejjednodušších způsobů, v nichž můžeme snížit fyzickou zátěž na naše tělo, a bylo prokázáno, že pozitivní dopad jak dlouho a jak dobře, budete žít. Zvýšit povědomí o toxických expozic a přijmout veškerá přiměřená opatření ke snížení vašeho těla toxické zatížení.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *