Potravinová Pyramida Dieta pro Hubnutí

Potravinové pyramidy je nutriční průvodce provedeny podle Spojených Států Ministerstvo Zemědělství, které naznačuje, jak moc konkrétní druh potravin, které byste měli mít v den pro vás zůstat zdravý. Nicméně, potravinové pyramidy obdržel spoustu kritiky, jako není schopen rozlišovat mezi tím, celých zrn a rafinovaných obilovin, mezi nenasycené tuky a nasycené půsty, stejně jako není s důrazem dost na kontrolu hmotnosti a cvičení. Tato výzva Harvardské Školy Veřejného Zdraví, rozvíjet zdravé stravovací pyramida. Zdravé stravovací pyramida je prostě jako starý potravinové pyramidy v tom, že to také naznačuje, jak moc konkrétní potraviny byste měli vzít v jeden den, ale to má v úmyslu poskytnout lepší vodítko ve srovnání se starými potravinové pyramidy. Stará potravinová pyramida také dostala pod palbu, protože nebyl vytvořen ministerstvem Zdravotnictví a Lidských Služeb, ale ministerstvem Zemědělství, údajně byly ovlivněny maso, mléčné výrobky, průmyslu a zemědělství.

Potravinová Pyramida Dieta pro Hubnutí

Hubnutí Pyramida

Potravinové pyramidy stravy na hubnutí funguje na základě stejných principů jako potravinové pyramidy a zdravé stravování pyramida, s výjimkou s několika úpravami. Protože je určen pro hubnutí, potravinové pyramidy dieta pro hubnutí je strukturována tak, aby vás vzít v méně kalorií. Zavěšen na 1200 kalorií, snižuje množství porcí, co je minimálně nutné pro vás, aby zůstali v dobrém zdravotním stavu. To je také vysoce doporučeno, že zatímco podle potravinové pyramidy stravy pro hubnutí, měli byste vzít vitaminové doplňky, aby zajistily, že jste získali všechny živiny, které potřebujete pro daný den.

Hubnutí Pyramida

Potravinové pyramidy dieta pro hubnutí používá hubnutí pyramidy. Hubnutí pyramida má, zdola nahoru, zrna, ve spodní úrovni, ovoce a zelenina na další úroveň, maso a mléčné výrobky na další, a tuky v horní části. To naznačuje, že byste měli jíst jen čtyři unce (čtyři porce), obiloviny (pokud možno celozrnné), dvě porce ovoce, tři porce zeleniny, tři unce (tři porce) masa, tři šálky (tři porce), mléčné výrobky (s nízkým obsahem tuku, bez tuku), a 17 g tuků za den.

Zrna

Servírovací velikosti pro potraviny pod zrna počítat jako jedna unce se rovná jedné porci. Jedna porce může obsahovat: půl šálku vařené rýže, obilovin nebo těstoviny, gram suché rýže nebo těstoviny, plátek chleba, malý-velký muffin, nebo šálek vloček obilovin, připravený-k-jíst.

Ovoce

Porce ovoce může být šálek nasekané vařené nebo syrové ovoce, stejně jako šálek ovocné šťávy.

Zelenina

Porce zeleniny jsou určeny jako jedna porce odpovídá: šálek nasekané vařené nebo syrové zeleniny, šálek zeleninové šťávy, nebo dva šálky zelené listové saláty.

Maso

Potravinové pyramidy stravy na hubnutí se počítá porce masa unce každý. Maso skupina rozděluje maso, ryby, drůbež, fazole, ořechy, a vejce spolu. Porce mohou být: unce libového masa, ryby nebo drůbež, vejce, čtvrt šálku vařené tofu nebo suché fazole, lžíci arašídového másla, nebo půl unce semen, ořechů.

Mléčné

Dairy group počítá tyto porce jako porce každé: šálek netučného jogurtu nebo mléka, 1,5 oz přírodní sýry, nebo 2 dcl tavené sýry.

Tuky

Potravinové pyramidy stravy na hubnutí uvádí, že tuky počítat pro všechny částky přidávány do potravin během vlastní zpracování, přípravy jídla, nebo při jídle. Vezměte na vědomí, že byste měli udržovat příjem celkových tuků v rozmezí 20% až 35% z vašeho celkového počtu kalorií za den, a většina by měla pocházet z mononenasycené a polynenasycené tuky, jako jsou ořechy, rostlinné oleje a tučné ryby.

Disciplína

Aby potravinové pyramidy stravy pro hubnutí práce, opravdu musíte dát na čas a úsilí, aby postupujte podle pokynů pro každou porci. Žádné podvádění! Možná budete mít těžké na první, ale nakonec zjistíte, že každá porce je dostačující. Nejen to, aby se vám zhubnout, ale také pomáhá trénovat budete jíst zdravěji.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *